آرملات

آرملات

تولید کننده کفپوش های صنعتی، سیمانی و رزینی

شرکت تولیدی صنعتی آرملات، اولین و مبتکر تولید پوشش های صنعتی کف در ایران می باشد. این شرکت توانسته بیش از ده ها میلیون مترمربع کف سازی در زمینه های مختلف اعم از، کارخانجات صنعتی، خودروسازی ها، صنایع نظامی و فرودگاهی، سکوهای راه آهن شهری ( مترو ) پارکینگ های عمومی و اختصاصی و بسیاری از موارد دیگر را پوشش دهد و افتخار دارد که محصول خود را به کشورهای هم جوار نیز صادر نموده است.

تاریخچه شرکت

 

 

سالهای قبل از انقلاب همکاری کشورهایی چون کمپانی های ARMOREX&C.BP انگلستان، MASTER BUILDERS آمریکا و BETEC بلژیک که هرسه شرکت های بزرگ در زمینه تولید پوشش های صنعتی و مواد شیمیایی صنعت ساختمان با مجتمع کلینیک ساختمانی ایران همکاری و تبادل اطلاعات و مراوده بازرگانی داشتند.  قرار گرفتن کشور ایران در تحریم ها در سالهای ۱۳۵۹ و فشارهای سالیان پس از آن توسط دولت های مختلف این مجموعه را بر آن داشت مطالعات عرضه محصولات (صنعت کفسازی) دنبال و مراحل تولید را آغاز کنیم. 

 

درسالهای ۱۳۶۳ الی ۱۳۶۵ جمع آوری اطلاعات و فرمولاسیون با دانش اندوخته گان اروپایی و سازمان E.P.O. European patent organization و پیامد آن درسال ۱۳۶۶ و نیمه اول سال ۱۳۶۷ مجوزهای تاسیس، تهیه محل و ماشین آلات وبالاخره پروانه بهره برداری را دریافت نمودیم ودر سال ۱۳۶۷ مجتمع آرملات و کلینیک ساختمانی ایران تولید پوشش های صنعتی را آغاز و محصول خود را با نام و برند (آرملات) عزضه بازار نمودیم. 

 

 

افتخارات ما: 

دریافت اولین مورد و اولین شماره گواهینامه فنی کیفیت مطلوب کالا از مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی و در ادامه هجده نوبت تمدید آن * بالاترین رقم تمدید * که مرکز مذکور صادر نموده است. 

و افتخار بسیار بزرگ ما رضایتمندی مشتریانی است که نوبت اول به ما اعتماد کردند. 

مجتمع پژوهشی و تولیدی صنعتی آرملات توسط این زضایت خاطرها تبدیل به برند آرملات شد و مباهات ما اینکه بازار نوین ما از طریق معرفی صاحبان صنایعی است که یکبار مارا آزموده و اکنون معرفین ما هستند.

 نمایش گواهینامه‌های شرکت‌آرملات

تاریخچه شرکت
گالری تصاویر شرکت
گواهی نامه ها و افتخارات
گواهینامه 1401
آرملات 1399
آرملات 1398
آرملات 1397
آرملات 1396
آرملات 1395
آرملات 1393
آرملات 1393
آرملات 1392
آرملات 1390
آرملات 1389
آرملات 1388
آرملات 1387
آرملات 1386
آرملات 1383
آرملات 1382
  • گواهینامه 1401
  • آرملات 1399
  • آرملات 1398
  • آرملات 1397