آرملات

آرملات

تولید کننده کفپوش های صنعتی، سیمانی و رزینی

شرکت تولیدی وصنعتی آرملات پیوسته در جستجوی رشد و بهتر شدن است.  همواره به یاد داریم رشد و نو آوری و رسیدن به بهترین‌ها، به شیوه‌ای پایدار دنبال شود. به همین دلیل براین باور هستیم که اولویت جامعه انسانی، اشتیاق و کارایی، سرلوحه کار ما قرارداشته باشد.
در شرکت صنعتی آرملات به این رسیده ایم، افراد هستند که تفاوت ها را ایجاد می‌کنند. چه افرادی که در خانواده شرکت صنعتی آرملات تلاش می‌کنند، چه افرادی که شرکت صنعتی آرملات به ایشان خدمت می‌نماید. بنابر این با اشتیاق متعهد هستیم به رعایت حقوق برابر در سرتاسر گیتی. به هنگام تولید محصولات کف سازی آرملات، با تمام تلاشمان در حفظ محیط زیست می کوشیم، کاهش مصرف انرژی از جمله آورده های جایگزینی سیستم های کف سازی بتنی با آسفالت می‌باشد. کاهش مصرف انرژی در تولید و جلوگیری از پراکندگی مواد نفتی در محیط زیست نیز از دیگر نکات مهم مورد توجه شرکت آرملات است. استاندارهای بین المللی حداقلی را برای رعایت کیفیت اعلام داشته اند لکن شرکت صنعتی آرملات به حداقل ها رضایت نداده است. آرملات در صنعت کف سازی پای را روی کف استانداردها گذاشته و سر به سقف کیفیت ساییده است.
35 سال حضورو ماندگاری در صنعت کف سازی با گرد هم آوردن دانش آموختگان و نو آوران ممکن شده است.  آرملات با تکیه بر تجربیات ارزشمند خود، به نحوی خودکار به نوشتن داستان موفقیت خود ادامه می دهد. هر سلیقه ای در تولیدات شرکت صنعتی آرملات با انتخابی روبه رو خواهد شد رنگ های خیره کننده و زیبا در کف ساختمان، پای گذاردن بر آن را به احترام وا می‌دارد.
الماس گونه های آرملات  که بر زیر پای صنعت و صنعت گران قرار می‌گیرند سخت ترین جبر سایش را از سر گذرانده و سنگین ترین فشارهای وارده را تاب آورند. این اطمینان، پایداری در عمر کف سازی را برابر با عمر برپایی ساختمان نموده است.
اشتیاق ما بر آینده است، ما آینده را امروز زیر پایتان گذاشته ایم. با شور فراوان خانواده شرکت صنعتی آرملات در تلاشند تا آنچه می‌خواهید به آنچه دارید تبدیل و اطمینان عمری قدم بر داشتن بر کف مطمئن همواره همراهتان باشد.

تاریخچه شرکت

 سالهای قبل از انقلاب همکاری کشورهایی چون کمپانی های ARMOREX&C.BP انگلستان، MASTER BUILDERS آمریکا و BETEC بلژیک که هرسه شرکت های بزرگ در زمینه تولید پوشش های صنعتی و مواد شیمیایی صنعت ساختمان با مجتمع کلینیک ساختمانی ایران همکاری و تبادل اطلاعات و مراوده بازرگانی داشتند.  قرار گرفتن کشور ایران در تحریم ها در سالهای ۱۳۵۹ و فشارهای سالیان پس از آن توسط دولت های مختلف این مجموعه را بر آن داشت مطالعات عرضه محصولات (صنعت کفسازی) دنبال و مراحل تولید را آغاز کنیم. 

درسالهای ۱۳۶۳ الی ۱۳۶۵ جمع آوری اطلاعات و فرمولاسیون با دانش اندوخته گان اروپایی و سازمان E.P.O. European patent organization و پیامد آن درسال ۱۳۶۶ و نیمه اول سال ۱۳۶۷ مجوزهای تاسیس، تهیه محل و ماشین آلات وبالاخره پروانه بهره برداری را دریافت نمودیم ودر سال ۱۳۶۷ مجتمع آرملات و کلینیک ساختمانی ایران تولید پوشش های صنعتی را آغاز و محصول خود را با نام و برند (آرملات) عزضه بازار نمودیم. 

 

 

افتخارات ما 

دریافت اولین مورد و اولین شماره گواهینامه فنی کیفیت مطلوب کالا از مرکز تحقیقات راه مسکن و شهرسازی و در ادامه هجده نوبت تمدید آن * بالاترین رقم تمدید * که مرکز مذکور صادر نموده است. 

و افتخار بسیار بزرگ ما رضایتمندی مشتریانی است که نوبت اول به ما اعتماد کردند. 

مجتمع پژوهشی و تولیدی صنعتی آرملات توسط این زضایت خاطرها تبدیل به برند آرملات شد و مباهات ما اینکه بازار نوین ما از طریق معرفی صاحبان صنایعی است که یکبار مارا آزموده و اکنون معرفین ما هستند.

 نمایش گواهینامه‌های شرکت‌آرملات

تاریخچه شرکت
گالری تصاویر شرکت
گواهی نامه ها و افتخارات
گواهینامه 1401
آرملات 1399
آرملات 1398
آرملات 1397
آرملات 1396
آرملات 1395
آرملات 1393
آرملات 1393
آرملات 1392
آرملات 1390
آرملات 1389
آرملات 1388
آرملات 1387
آرملات 1386
آرملات 1383
آرملات 1382
  • گواهینامه 1401
  • آرملات 1399
  • آرملات 1398
  • آرملات 1397