02158439

بلاگ

مقالات
 • کفپوش ورزشی پلی یورتان

  کفپوش ورزشی پلی یورتان

  کفپوش ورزشی پلی یورتان بهترین و مناسب ترین توع کفپوش برای سالن های ورزشی است چرا که سالن‌های ورزشی از آن دسته سالن‌هایی می باشند

  1399.12.30
 • چگونه رزین اپوکسی را صیقلی نماییم؟

  چگونه رزین اپوکسی را صیقلی نماییم؟

  رزین اپوکسی به طور کلی نباید که مات و یا کدر خشک شود. دلیل خشک و کدر شدن رزین اپوکسی عواملی همچون رطوبت هوا یا تماس آب با رزین موردنظر بوده است.

  1399.12.27
 • اهمیت Rolling Back در کفپوش اپوکسی

  اهمیت Rolling Back در کفپوش اپوکسی

  تکنیک Rolling Back در کفپوش اپوکسی به تکنیکی گفته می شود که بعد از ایجاد یک لایه پوشش اپوکسی روی کف، با استفاده از یک رولر روی کفپوش اعمال شده را به صورت یک لایه هموار دربیاوریم.

  1399.12.25
 • تینر رنگ چیست

  تینر رنگ چیست

  تینر رنگ از جمله ضروری‌ ترین و مهم ترین مواد در رنگ‌ آمیزی می باشد. جهت تنظیم نمودن غلظت رنگ در میزان مورد نظر به طور معمول از تینر رنگ استفاده می گردد.

  1399.12.23
 • موارد استفاده کفپوش های صنعتی

  موارد استفاده کفپوش های صنعتی

  متداول ترین کفپوش در صنعت، کفپوش بتنی است. اما هنگامی که کفپوش بتنی جوابگوی نیازهای کاربران نیست، از کفپوش های کفپوش صنعتی استفاده می شود.

  1399.12.16
 • بهترین کفپوش برای رستوران و آشپزخانه صنعتی

  بهترین کفپوش برای رستوران و آشپزخانه صنعتی

  استفاده از کفپوش اپوکسی برای آشپزخانه های صنعتی میتواند گزینه مناسبی باشد. زیرا کفپوش اپوکسی، سطحی یکپارچه، بدون درز و غیر قابل نفوذ برای شما فراهم می آورد.

  1399.12.10
 • معرفی اپوکسی

  معرفی اپوکسی

  اپوکسی یک بسپار ترموست می باشد که با نام پولی اپوکساید هم شناخته می شود. این ماده ترکیبی از واکنش رزین اپوکساید و سخت کننده پولی آمین یا پلی آمید می باشد

  1399.12.02
 • انواع هاردنر اپوکسی

  انواع هاردنر اپوکسی

  هاردنر به مفهوم سخت کننده است و یک نمونه خاص و منحصر به فرد از مواد می باشد. هاردنرها یک واکنش دهنده و یا تسریع کننده واکنش شیمیایی باشد. این ترکیب شیمیایی به دو صورت در ساخت و ساز به کار می رود، در حالت اول به عنوان جزیی از واکنش محسوب می شوند که در تمامی محصولات دو جزئی رزینی همچون اپوکسی ها، پلی یورتان ها و ... به کار می رود.

  1399.11.25
 • کفپوش اپوکسی مورد نیاز شما کدام است؟

  کفپوش اپوکسی مورد نیاز شما کدام است؟

  کفپوش اپوکسی دارای دو جزء اصلی رزین و هاردنر می باشد که کاربردهای متنوعی را به جهت دارا بودن ویژگی‌های منحصر به فردی مانند چسبندگی مناسب به سطوح زیرین، مقاومت شیمیایی، قابلیت رنگ پذیری، دوام و عمر مفید طولانی در بسیاری از صنایع و حتی مناطق مسکونی، مقاومت سایشی، مکانیکی و ... دارد.

  1399.11.21
 • کفپوش اپوکسی و پوشش اپوکسی

  کفپوش اپوکسی و پوشش اپوکسی

  کفپوش اپوکسی یا پلی اکساید که امروزه بسیار رایج و پرکاربرد هستند، از لحاظ شیمیایی یک بسپار ترموست می باشد که از رزین های اپوکسی با نحوه عملکرد متفاوت ساخته شده است.

  1399.11.19
اخبار و تازه ها
نمایشگاه ها