02158439

بلاگ

مقالات
 • کفپوش پلی یورتان

  کفپوش پلی یورتان

  رزین پلی یورتان از جمله رزین های صنعتی است که در سال 1937 میلادی توسط فردی به نام اوتو بایر به واسطه واکنش دی‌ایزوسیانات و یک پلی ال (الکل چند عاملی) ساخته شد.

  1399.09.23
 • اپوکسی معمولاً چقدر ضخیم است؟

  اپوکسی معمولاً چقدر ضخیم است؟

  سیستم‌های کف اپوکسی بسته به نوع کاربری مورد نیاز، از نظر ضخامت، تفاوت قابل توجهی خواهند داشت. کفپوش های اپوکسی معمولا دارای ضخامت 1000 تا 5000 میکرون (لایه خشک) است. کفپوش اپوکسی از یک لایه پرایمر اولیه، لایه میانی، لایه نهایی اپوکسی تشکیل شده‌اند.

  1399.09.16
 • مجری کفپوش اپوکسی

  مجری کفپوش اپوکسی

  اگر میخواهید کفپوشی با کیفیت بالا داشته باشید، به متخصصان سیستم های کفپوش اجازه دهید این کار را برای شما انجام دهند. این شرکت اولین ارایه کننده کفسازی صنعتی( آرملات) و پیشرو در بیهنه سازی مواد کفسازی در ایران است.

  1399.08.30
 • رنگ های اپوکسی – کفپوش اپوکسی

  رنگ های اپوکسی – کفپوش اپوکسی

  عموما تعریف کلمه رنگ در برخی موارد، برداشت های متفاوتی ایجاد می نماید. رنگ ها در واقع موادی هستند که با ایجاد یک لایه فیلم نازک (لایه ایی با ضخامت کم) بتوانند برای سطح زیرین پوششی بوجود بیاورند بطوری که یک لایه با فام (رنگ) جدید قابل رویت باشد و سطح زیرین مشاهده نگردد.

  1399.08.12
 • انواع کفپوش بتنی

  انواع کفپوش بتنی

  کفهای بتونی کاملاً قابل تنظیم هستند و جایگزین بسیار خوبی برای کفپوش های سنتی مانند مشمع کف اتاق، فرش، چوب، کاشی، سنگ یا سنگ مرمر هستند.

  1399.08.07
 • حلقه مفقوده ای در صنعت بتن کشور

  حلقه مفقوده ای در صنعت بتن کشور

  صنعت سیمان با عمر بیش از 265 سال هنوز هم نیاز به بازنگری ها و تکمیل ساختاری دارد و کماکان دانشمندان و محققین همواره با تغییرات در ترکیب و تولید آن کوشش و تلاش خود را بکار برده اند تا بتوانند تولید آنرا با کیفیت بالاتر و حفظ محیط زیست در کاستن گازهای گلخانه ای بکار گیرند . . .

  1399.08.07
 • پایگاه اطلاع رسانی صنایع و مواد شیمیایی

  پایگاه اطلاع رسانی صنایع و مواد شیمیایی

  کفسازی مطلوب بیشترین صنایع (فیزیکی و شیمیایی) کشور و پارکینگ ها و کلیه موارد رضایتمندی از فعالیت های ماست.

  1399.08.08
 • كفی سخت می گسترانیم

  كفی سخت می گسترانیم

  حدود نیم قرن مطالعات و بیش از 33 سال تجربه در زمینه پوشش های کف سازی از یک سو ، انواع سلیقه ها و انتظارات صاحبان صنایع از نظر ویژگی های فنی و کیفیت ساخت و تنوع رنگ فعالیت گروه تولید و اجرای ما را دوچندان ساخته است.

  1399.08.08
 • کف سازی صنایع نگاه ویژه می طلبد

  کف سازی صنایع نگاه ویژه می طلبد

  یک سازه اعم از مسکونی ، اداری ، تجاری و یا صنعتی از اضلاع کف ، دیوار و سقف تشکیل و کلیه کسانی که در شکل گیری و برپاسازی آن گام برمیدارند خواهی نخواهی تکیه گاه و ایستائی خود را طالب هستند و هر نوع عملیات اجرائی را روی کف همان مجموعه انجام خواهند داد تا سازه ای تولید شود . . .

  1399.08.07
 • حضور در نمایشگاه بین المللی تهران
اخبار و تازه ها
نمایشگاه ها