02158439

کفپوش اپوکسی صنعتی ، پلی یورتان و پلی یوریا

برای اطلاع از قیمت محصولات و درخواست نصب کفپوش اپوکسی با شماره های 02158439  02188751480 تماس حاصل نمائید.

کفپوش اپوکسی صنعتی

کفپوش اپوکسی صنعتی 

از کفپوشهای اپوکسی معمولاً برای کفپوشهای تجاری و صنعتی استفاده می‌شود. پوششهای اپوکسی به طور معمول بر روی کفهای بتونی اعمال می‌شوند تا سطحی با عملکرد بالا، صاف و بادوام را ارائه دهند که می‌تواند سالها دوام داشته باشد و بارهای سنگین را تحمل کند. بسیاری از سایتهای صنعتی، انبارها و ساختمان‌های تجاری برای حفظ شرایط تمیز و ایمن برای کارگران، تجهیزات و موجودی کالا به کفپوش اپوکسی متکی هستند. از گرما و ترافیک زیاد رفت و آمد، تا قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و تأثیرات سنگین، کفپوش‌های رزینی صنعتی باید طیف وسیعی از فشارهای مختلف را کنترل کنند.

کاربرد کفپوش اپوکسی

موارد استفاده ی کفپوش اپوکسی عموما حوزه های صنعتی و همچنین تجاری هستند. این نوع کفپوش به دلیل دوام زیادی که دارد و به این علت که بارهای سنگین را می تواند به راحتی تحمل کند، در بسیاری از انبارها قابل استفاده می باشد و کف ساختمان ها را به خوبی حفظ می کند.

از دیگر کاربردهای کفپوش اپوکسی می توان به استخرها، سرویس های بهداشتی، سالن های ورزشی، آرایشگاه ها، فرودگاه ها، بیمارستان ها و درمانگاه ها اشاره کرد.

معایب کفپوش صنعتی اپوکسی

کفپوش اپوکسی سخت هستند و بنابراین در هنگام راه رفتن سر و صدای تماس وجود دارد. به همین دلیل، از کف‌های پلی اورتان انعطاف پذیر معمولاً در فضاهای اداری و خانه‌ها استفاده می شود. بدون گرم شدن از کف، کف اپوکسی تا حدی سرد است.

اگر ناهمواری‌ها یا ترک‌هایی در زیر لایه وجود داشته باشد، کفپوش موج دارها می‌توانند در کف دیده شوند. این تنها در صورتی اتفاق می افتد که کف اپوکسی دیگر نتواند از ترک‌های موجود استفاده کند. HIM دارای خمیر تیکسوتروپیک بر پایه رزین اپوکسی و مواد پر کننده سبک است که با استفاده از آن می‌توانید ناهمواری‌های سطح بتن را برطرف کنید. در زیر چند نمونه از معایب کفپوش‌های صنعتی اپوکسی را برایتان شرح خواهیم داد:

مزایای کفپوش اپوکسی

1. بخارات سمی قوی

به محض شروع به نصب کف اپوکسی، بوی شدیدی را احساس خواهید کرد. گاهی اوقات، ممکن است به محض شروع استفاده، متوجه بوی آمونیاک شوید. این دودها سمی هستند و ممکن است عوارض جانبی را برای هر کس در نزدیکی آن است ایجاد کند. برخی از علائم و نشانه‌های رایجی که در نتیجه استنشاق بخارات مشاهده خواهید کرد شامل التهاب بینی و چشم، گلو و تحریک ریه است. افراد آسم ممکن است در تنفس دچار مشکل شوند. 

2. ترک و تراشه در مناطق دارای تأثیر زیاد

اگر قصد نصب کف اپوکسی در گاراژ یا محل‌های مورد نظر خود را دارید، خود را برای انجام تعویض های مکرر آماده کنید. کفپوش اپوکسی در مناطقی که از تأثیر و ترافیک بالایی برخوردار هستند، چندان خوب عمل نمی کند. ‌تراشه‌های آن به راحتی ترک می‌خورند، بدین معنا که هزینه‌های اضافی و نیروی کار برای ترمیم و رفع نواحی آسیب دیده متحمل خواهید شد.

3. بسیار مرطوب و خیس

یک عیب جدی کفپوش اپوکسی این است که می‌تواند به خصوص در حالت خیس بسیار لغزنده شود. در واقع، هر نوع کف رزینی غیر متخلخل است. این بدان معنی است که سطح بسیار صافی ایجاد می‌کند که هنگام خیس شدن و یا روغن در سطح آن خطرناک می‌شود.

مزایای کفپوش اپوکسی

کفپوش‌های اپوکسی در برابر تعداد زیادی از مواد شیمیایی مانند حلال‌ها و اسیدها مقاوم هستند. این کفپوش ‌ها تزئینی هستند. کفپوش اپوکسی در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی موجود است. می توان ظاهری بتونی ایجاد کرد یا کف را با پوسته‌ی این کفپوش ها آذین داد. به دلیل کاربرد سریع، فقط مدت زمان کوتاهی برای نصب آن را میتوان در نظر گرفت. نگهداری از کفپوش های اپوکسی بسیار آسان است. به هر حال، کف‌ها بدون درز و مایع هستند و به همین دلیل تمیز کردن آنها به راحتی انجام می‌شود. کفپوش های اپوکسی با گرمایش از کف به خوبی میتواند ترکیبی از زیبایی و کاربری بالا را به شما دهد.

قیمت کفپوش اپوکسی

بسیار پایدار در ترکیب با گرمایش از کف، در مصرف انرژی صرفه جویی می‌کند و دیگر رادیاتور احتیاج ندارید و باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود. کف بدون درز و لبه است، و کاملاً با فضا ترکیب میشود. این کفپوش ها بسیار قدرتمند است همین امر باعث میشود کفپوش های اپوکسی برای استفاده‌های سنگین و بارهای مکانیکی مانند ترافیک لیفتراک در انبارها، کارگاه‌ها و مناطق تولید مناسب باشد.

مراحل اجرای کفپوش صنعتی اپوکسی

پوشش‌های کف اپوکسی صنعتی با ایجاد روشنایی، جذابیت و کارایی بیشتر به فضای کار شما می‌افزایند. فواید کف یورتان و اپوکسی بسیار زیاد است، از حداکثر بازده هزینه تا محافظت طولانی مدت و ظاهر بهتر را میتوان جزئی از مزایایی این کفپوش شمرد. در زیر مرحله به مرحله، استفاده از یک پوشش اپوکسی بر روی کف صنعتی را برایتان خواهیم گفت:

مرحله 1: ناحیه Diamond Grind برای از بین بردن آلودگی‌ها و آماده سازی بتن برای پوشش‌ها.

مرحله 2: کاملاً جاروبرقی بکشید تا آلودگی و گرد و غبار منطقه پاک شود.

مرحله 3: 100٪ مواد اولیه جامد اپوکسی جامد (رنگی) را روی ناحیه قرار دهید و آن را با استفاده از وسیله ایی مناسب پخش کنید.

مرحله چهارم: اجازه دهید اپوکسی روکش شود.

مرحله 5: 100٪ پوشش ساختمانی اپوکسی جامد (رنگی) روی محل قرار دهید و اپوکسی را با استفاده از غلتک رنگی دسته بلند صاف کنید.

مرحله 6: به لایه ساخت اپوکسی اجازه دهید تا روکش و سفت شود.

مرحله 7: محل را بشویید و مواد اضافی را از کف صنعتی خود خارج کنید.

مرحله 8: یورتان با براقیت آلیفاتیک (رنگی) را روی محل قرار دهید.

مرحله 9: صبر کنید تا کف اپوکسی صنعتی کاملاً خشک شود و عملیات خود را شروع کنید.

انواع کفپوش اپوکسی

انواع کفپوش صنعتی اپوکسی

اصطلاح کفپوش اپوکسی اغلب برای توصیف انواع سیستم‌های کف پوش بتونی استفاده می‌شود که از انواع رزین‌های با کارایی بالا تشکیل شده‌اند. هر کف بتونی متفاوت است و حتی در تاسیس یک واحد، ممکن است لازم باشد که بسته به نیازهای مختلف عملکرد، انواع مختلفی از محصولات کف پوش نصب شود. حتی خود دال‌های بتنی نیز ممکن است از اتاق به اتاق خصوصیات مختلفی داشته باشند. 

کفپوش صنعتی اپوکسی آنتی استاتیک

سیستم کفپوش ESD، پوشش‌های ضد استاتیک به عنوان کنترل ایمن بار الکتریکی ساکن است که از حرکت فرد در سطح کف پلیمر جمع می‌شود. کفپوش ESD به کاهش یا از بین بردن پتانسیل تخلیه الکترواستاتیک تصادفی، که می تواند به قطعات حساس الکترونیکی در حین ساخت آسیب برساند، کمک می کند.

Protective Industrial Polymers طیف کاملی از پوشش‌های ضد استاتیک ESD را ایجاد کرده است که برای مطابقت و فراتر رفتن از استانداردهای عملکرد فعلی طراحی شده است. این سیستم‌های مبتنی بر ذرات عملکرد پایدارتری نسبت به پوشش‌های سنتی ESD، فرش و کاشی دارند. از آنجا که component ESD جز integ لاینفک شیمی این پلیمرها است، بطور مداوم و بدون لکه‌های گرم عمل خواهد کرد. این به معنای عملکرد ESD سازگارتر در کل ضخامت پوشش نسبت به سطح کار است.

کفپوش صنعتی اپوکسی دکواتیو

کفپوش‌های اپوکسی تزئینی ترکیبی بی‌نظیر از زیبایی و دوام را دارد. برای دستیابی به سیستم کف سفارشی، از سنگدانه‌های کوارتز چند رنگ، پخش پوسته‌های وینیل و میکا و رنگدانه‌های اپوکسی فلزی استفاده کنید. پلیمرهای محافظ صنعتی برای نصب کفپوش‌های اپوکسی تزئینی متناسب با نیازهای شما در کفپوش های صنعتی اپوکسی دکواتیو را میتوان پیدا کرد.

کفپوش اپوکسی ضد اسید

این رنگ یک رنگ اپوکسی غیر حلال دو جزئی است که عمدتا از رزین اپوکسی اصلاح شده و رزین آمین اصلاح شده غیر حلال تشکیل شده است. این محصولی است که در آن مقاومت اسید به طور نوآورانه‌ای در مقایسه با اپوکسی غیر حلال مبتنی بر آپوکسی های دیگر بهبود یافته است. این یک ماده کفپوش اپوکسی مخصوص با مقاومت شیمیایی عالی خصوصاً در برابر اسید سولفوریک، اسید کلریدریک، اسید نیتریک، اسید استیک، اسید فسفریک و قلیا است. کفپوش‌های بتنی اعم از تجاری یا صنعتی، ذاتاً منفذدار هستند.

بدون پوشش محافظتی مناسب، حلالها، اسیدها، مواد قلیایی و سایر ترکیبات می‌توانند توسط دال بتن جذب شده و آن را از درون خراب کنند، حتی ممکن است مستقیماً از داخل آنها عبور کرده و خاک موجود در زیر را آلوده کنند. خط کامل کف و پوشش‌های مقاوم در برابر مواد شیمیایی، هم از کف بتونی شما و هم از محیط اطراف محافظت می‌کند و به شما در جلوگیری از صدمه در معرض ترکیبات خورنده کمک می‌کند. این سیستم‌های کفپوش در آشپزخانه‌ها و آزمایشگاه‌های تجاری، تاسیسات تولید مواد غذایی، کارخانه‌های تولید و سایر محیط‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

کفپوش اپوکسی

کفپوش اپوکسی گرانیت

کفپوش گرانیت با بالاترین کیفیت سیستم‌های پوشش اپوکسی در صنعت استفاده می‌شود. اگر به کفپوش بدون درز، بهداشتی و تمیز کردن آسان نیاز دارید و یا به کفپوش بسیار مقاوم در برابر مواد شیمیایی، گرما، ضربه و سایش نیاز دارید، کف‌های گرانیت اپوکسی تمام این مزایا را برای شما فراهم خواهد کرد.

تمام سیستم کفپوش اپوکسی تجاری یا صنعتی مبتنی بر نیازهای دوام فضای شما را برآورده میشود و می‌تواند مطابق با مشخصات شغلی معمار شما نصب شود.  برخی از محبوب‌ترین سیستم های کفپوش، شامل اپوکسی رنگ جامد، یا بدون سنگدانه مقاوم در برابر لغزش، اپوکسی نوولاک، پوشش‌های فلزی، سیستم‌های پخش جزئی یا 100٪ (سیستم گرانیت)، سیستم‌های کوارتز پخش دوبل و سیستم‌های سیمان اورتان هستند. همچنین انواع سیستم‌های پوشش اپوکسی، پلی آلی، پارورا و اوره نیز وجود دارد.

کفپوش اپوکسی آنتی داست

کارگاه‌های تولیدی، کارخانجات صنعتی و صنعت هواپیما می‌توانند از ویژگی‌های سخت مانند این پوشش کف رزین اپوکسی بهره‌مند شوند. این رزین به منظور آب‌بندی طراحی شده است و دارای خواص ضد گرد و غبار است و باعث می‌شود سطح نگهداری کمی داشته باشد.

 • 1- ویژگی های منحصر به فرد پوشش غیر گرد و غبار
 • 2- فناوری منحصر به فرد و ابتکاری Dust Guard
 • 3- پوشش سطحی ضد گرد و غبار
 • 4- ضد بازتاب
 • 5- شفاف
 • 6- حفاظت در برابر خوردگی
 • 7- عایق حرارتی
 • 8- مقاومت در برابر خراش
 • 9- مقاومت شیمیایی
 • 10- مقاومت در برابر اشعه ماورا بنفش
 • 11- مقاومت حرارتی
 • 12- براق
 • 13- قابلیت رطوبت و تمیز کردن خود
 • 14- دوام مکانیکی لایه نانوساختار

کفپوش صنعتی پلی یورتان

کفپوش صنعتی پلی یورتان

به دنبال جایی هستید که هم تزئینی باشد و هم کاربردی؟ کف‌های پلی اورتان HIM کاربردی و زیبایی هستند، بنابراین عمدتا در خانه‌های شخصی استفاده می‌شوند. در مقایسه با کفپوش های اپوکسی، آنها برای گرمایش از کف بسیار مناسب ترند، این یک روش معمول در خانه‌ها و آشپزخانه‌های مدرن است. علاوه بر این، این کف را می‌توان در بیشتر طبقات موجود استفاده کرد. این کف‌ها چندین برابر سفت‌تر از کف‌های چوبی، کف‌های چند لایه یا کاشی‌ها هستند، اما مطمئناً به دلیل خاصیت ارتجاعی بالاتر، راحتی در راه رفتن بسیار زیادی دارد. کف‌های پلی اورتان HIM در رنگ‌های مختلف و زیبایی موجود هستند.
کفپوش: پوشش‌های PU و درزگیرها برای ماندگاری ظاهر زیبا
طیف گسترده‌ای از پوشش‌های پلی اورتان، درزگیرها و فن‌آوری‌های پخت سریع، هر آنچه را که برای پوشش و محافظت از چوب، بتن و انواع دیگر کفپوش نیاز دارید، ارائه می دهد..

کفپوش صنعتی پلی یوریا

یک پوشش پلی اورتان (یا پوشش کف اورتان)، یک پوشش کف بسیار انعطاف پذیر، بسیار مقاوم در برابر سایش است که به درخشش و طول عمر آن معروف است. در سال 1937 توسط I.G. Farbin ، این مواد برای ایجاد لاستیک‌های صمغی، کف سفت و الاستومر استفاده شد. اگرچه به طور معمول اپوکسی‌ها یکی از محبوب‌ترین پوشش‌های کف برای مکان‌های تجاری و صنعتی هستند، اما هنوز هم در مورد کفپوش با کیفیت بالا، کفپوش اورتان (یا کفپوش پلی اورتان) به عنوان مطمئن‌ترین و اقتصادی‌ترین انتخاب در نظر گرفته می‌شود.