02158439

کف سازی صنعتی

برای اطلاع از قیمت محصولات و کف سازی سخت صنعتی با شماره های 02158439  02188751480 تماس حاصل نمائید.

ایجاد کف مناسب در داخل یک تاسیسات صنعتی با اطمینان از اینکه می‌توانید یک محیط عملیاتی ایمن، بهداشتی و کارآمد را حفظ کنید بسیار مهم است. با این حال، انتخاب راه حل مناسب کار دشواری است و آمار نشان می‌دهد بسیاری از کفپوش‌های صنعتی در دو سال اولیه از بین می‌روند و ایجاد هزینه زیادی برای مشتری می‌کند. در حقیقت، کف‌سازی دومین نکته‌ی مهم در صنعت ساخت و ساز نیز می‌باشد. مطمئن‌ترین راه برای جلوگیری از خرابی کفپوش، برداشتن اقدامات لازم در مرحله مشخصات مواد برای جلوگیری از بروز مشکل در وهله اول با انتخاب سیستم‌های کف مناسب و با دوام است.

برخی از رایج ترین اشتباهاتی که در طی مراحل مشخصات باید از آنها اجتناب شود، شامل ارزانترین گزینه، استفاده ساده از همان سیستم قبلی و توجه کم به بستر یا موارد کاربردی است. افتادن در هر یک از این تله‌ها می‌تواند منجر به استفاده از کفپوش بی کیفت شود که در صورت مواجه شدن با این قبیل مشکلات شکسته، خرد و خراب شود. کف‌های صنعتی به لطف خاصیت سخت و تمیز کردن آسانی که دارند، به یک انتخاب محبوب برای مصرف‌های صنعتی تبدیل شده است، در ضمن مزایایی دیگری مانند عوامل ضد باکتری، سنگدانه‌های ضد لغزش و اتلاف الکتریسیته ساکن را میتوان به آنها نسبت داد.

علیرغم دوام کفپوش صنعتی، در نظر گرفتن تعدادی از عوامل برای اطمینان از پایان کار با دوام و عملکرد بالا از اهمیت حیاتی برخوردار است. این امر به ویژه در محیط‌های صنعتی، جایی که کف مجبور است در برابر سو chemical استفاده شیمیایی از انواع مواد از جمله آب، گرد و غبار، سوخت‌ها، ضد عفونی کننده‌ها، اسیدها، روان کننده‌ها و در صنایع خاص، محصولات جانبی مواد غذایی از جمله قندها، روغن‌های گرم مقاومت کند، اگر کنترل نشود، ادقام شیمیایی می‌تواند علاوه بر تخریب سطح، باعث خورد شدن آن در بستر بتن شود و آن را تحت تأثیر قرار دهد.

دمای آلاینده‌های شیمیایی یا مواد مضر باید در نظر گرفته بگیرید. به عنوان مثال، گریس در دمای اتاق نسبتاً بی اثر است اما در صورت گرم شدن تا دمای بالا بسیار خورنده است. علاوه بر این، نوع قرار گرفتن این آلاینده‌ها در معرض کف نیز بسیار مهم است که این به طور معمول در سه درجه طبقه‌بندی می‌شود. غوطه وری، ریختن متناوب یا تماس مکرر از مهم‌ترین‌ها هستند.

بارهای ترافیکی پیش بینی شده باید به طور ویژه برای کفپوش‌های صنعتی محاسبه شود، زیرا فقط یک کامیون پالت دستی که کاملا بارگیری می‌شود می‌تواند بیش از یک تن وزن داشته باشد. هنگامی که به طور مکرر این عمل انجام می‌شود، فشار زیادی از طریق چرخ‌های کوچک به کف وارد می‌شود، به ویژه در مناطقی که در یک دایره چرخش محکم کشیده می‌شود.

علاوه بر این، کارخانه‌ها برای از بین بردن سوخت‌ها، چربی‌ها و سایر آلاینده‌های شیمیایی باید فرآیندهای تمیز و شستشو را که می‌تواند شامل آب بسیار گرم یا حتی بخار باشد، انجام دهند. کف‌های سخت مبتنی بر مواد شیمیایی اپوکسی، وینیل استر یا MMA برای مقابله با شرایط شوک حرارتی مجهز نیستند و در نتیجه، هنگام قرار گرفتن در معرض نوسانات شدید دما، می‌توانند ترک بخورند و از بین بروند، باعث ضعیف شدن سطح و بدون شک منجر به خرابی کفپوش شود.

درست شدن دال بتونی یا بستر زیرین برای کفپوش‌ها یک امر حیاتی است. آماده سازی بستری ضعیف یکی از مهمترین دلایل لایه لایه شدن است که در صورت صاف بودن بتن، و عدم از بین رفتن محلول یا در غیر این صورت ماده، که پوشش رزین نمی‌تواند به طور موثر به زیر لایه پیوند یابد.

اگر در مرحله مشخصات مواد به آن توجه نشود، سطح pH و محتوای رطوبت بستر می‌تواند خراب شود. بتن تا حدی نفوذپذیر است و رطوبت زمین را جذب می‌کند، خصوصا اگر درجه پایین باشد یا نزدیک به سطح آب زیاد قرار داشته باشد و علاوه بر این، بتن جدید معمولا دارای رطوبت بسیار بالایی است تا کاملا خشک شود. این بدان معنی است که سطح رطوبت بستر باید در مرحله مشخصات کاملا تجزیه و تحلیل شود و اگر سطح رطوبت دوره‌ای خیلی زیاد باشد، باید از یک غشای ضد رطوبت استفاده شود.

مزایای کفسازی صنعتی

پوشش‌های کفپوش اپوکسی برای کفپوش‌های صنعتی و تجاری راه‌حل‌هایی با دوام و سخت پوش هستند. کف‌ها ممکن است در کف کفهای بتونی اجرا شوند تا کفپوش‌های با عملکرد بالا و جذاب ارائه دهند. در اینجا با چند نمونه از از مزایای کفپوش‌های صنعتی شما را آشنا خواهیم کرد:

1. آسان برای نصب و سطح یکپارچه

ما محصولات کفپوش اپوکسی داریم که سطح آنها را خشک و مقاوم و بدون درز است که به راحتی از هرگونه گرد و غبار، خاک پاک میشود. در نتیجه سهولت تمیز کردن، کفپوش اپوکسی ما برای آماده سازی دارویی، مواد غذایی و نوشیدنی ها و بسته بندی گیاهان ایده آل است.

2. مقاوم در برابر لکه ها و آب

با استفاده از پوشش‌های سخت صنعتی، شما به راحتی کف معمولی سیمان را به یک سطح غیر متخلخل تبدیل خواهید کرد. این مزیت از کفپوش صنعتی برای استفاده در مواردی که نظم و نشت نظیر رنگ آمیزی، نجاری و نگهداری از آن استفاده می‌شود، ایده‌آل است. کفپوش‌های سخت لکه‌ها را نیز دفع می‌کند، در نتیجه شما را قادر می سازد بدون زحمت هرگونه کثیفی را پاک کنید.

3. مقاوم در برابر آسیب

کفپوش صنعتی به غیر از تمیز کردن و چشم نوازی چشم، کاملا تحسین برانگیز در برابر آسیب‌های بسیار شدید بسیار است و به شما نمایی بدون آسیب دیدگی را ظاهر می‌کند. دیگر نیازی به نگرانی در مورد خراشیدگی و گرد و خاک یا حتی به هم ریختن ظاهر کفپوش‌ها نیست. حتی با اجسام سنگین وافتادن وسایل آسیبی به این کفپوش‌های مقاوم وارد نمیشود.

4. آماده سازی آسان

کفپوش‌های صنعتی ما، برخلاف دیگر کف‌ها، به آماده سازی زیادی احتیاج ندارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که قبل از استفاده از پوشش صنعتی کف را تمیز کرده و سپس خشک کنید. با این حال اطمینان حاصل کنید که کف کاملا خشک است زیرا در غیر این صورت، از اتصال صحیح کفپوش جلوگیری می‌کند.

کفپوش سخت صنعتی را همین امروز دریافت کنید

در صورتی که احساس می‌کنید کفپوش مغازه شما فرسوده و قدیمی به نظر می‌رسد، می‌تواند زمان تغییر شکل کف شما باشد. صرف نظر از دلایل تغییر گاراژ یا مغازه، در صورت استفاده از کفپوش‌های صنعتی وضعیت بهتری خواهید داشت. نه تنها در هزینه، در وقت خود هم صرفه جویی خواهید کرد بلکه برای چندین سال آینده از سرمایه گذاری خود لذت خواهید برد.

کفسازی سخت صنعتی

کف‌پوش‌های سخت صنعتی ما می‌تواند محل کار شما را کاملا دگرگون کند، بنابراین روزهایی که محل کار صنعتی فضای کار غرق در کثیفی و تاریکی بود، گذشته است. اکنون انتظار می‌رود که امکانات تولید مدرن سبک‌، روشن و نسبتا تمیز باشد. نه تنها برای سلامتی، رفاه و روحیه بهتر است، بلکه یک رویکرد مدرن‌تر به فضای صنعتی می‌تواند کارآمدتر باشد و نتایج بهتری داشته باشد.

پوشیدن کفپوش صنعتی سخت

اگر می‌خواهید فضای کار صنعتی خود را با یک کفپوش صنعتی سخت پوشیده تغییر دهید، به دنبال یک پوشش کف اپوکسی براق نباشید. ما در اینجا، متخصص در ارائه راهکارهای کفپوش اپوکسی سخت صنعتی مقرون به صرفه برای طیف وسیعی از مشتریان صنعتی هستیم. برای افزایش دوام فضای کاری متوسط ایده‌آل است، پوشش کف اپوکسی صنعتی می تواند برای نمایشگاه‌های گاراژ، انبارها، کارخانه‌ها و کارگاه‌های کف‌سازی راه‌حلی جذاب‌تر را ارائه دهد تا شما در زمینه کف‌های سخت صنعتی بهترین انتخاب را داشته باشید.

سوالات متداول کف سازی صنعتی

1- کف سازی صنعتی بیشتر مناسب چه مکان هایی است؟
کف سازی صنعتی بیشتر در کارگاه ها، کارخانه ها، سوله های بزرگ و مکان هایی از این دست کاربرد دارد. چراکه در چنین مکان هایی از وسایل تیز و برنده زیاد استفاده می شود بنابراین جهت جلوگیری از آسیب به سطوح، کف سازی صنعتی انجام می گیرد.

2- قیمت کف سازی صنعتی چقدر است؟
قیمت نهایی کف سازی صنعتی به مواردی همچون ضخامت ملات، مساحت محل و دوری یا نزدیکی به مرکز شهر بستگی دارد.

3- کف سازی صنعتی چگونه انجام می شود؟
در کف سازی صنعتی یک لایه سخت که از ترکیب سیمان با درجه غلظت بالا و سنگ دانه‌های معدنی ساخته شده است، به عنوان آخرین لایه و به صورت ملات روی بتن تازه اجرا می شود.

4- بهترین گزینه برای کف سازی سوله های صنعتی کدام است؟
اجرای کفپوش بتنی یکی از پرکاربردترین روش ها برای کف سازی سوله های صنعتی هستند. اگرچه استفاده از بتن به‌تنهایی بهترین گزینه برای پوشش کف سوله‌ها نیست، اما در فضاهای بزرگ و مساحت‌های زیاد که انتخاب گزینه‌های دیگر پرهزینه و زمان‌بر است، کفپوش‌های بتنی انتخاب مناسبی هستند.